"ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО"

ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Нормативно-правова база


Закони України 
Закон України "Про захист прав споживачів"
Закон України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення"
Постанови Кабінету Міністрів України

Постанова від 21 жовтня 1995 р. № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"
Постанова від 21 липня 2005 р. № 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення"
Постанова від 3 жовтня 2007 р. № 1198 "Про затвердження Правил користування тепловою енергією"
Постанова від 17 лютого 2010 р. № 151 "Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості"
Постанова від 5 квітня 2014 р. № 83 "Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги" 
Постанова від 6 серпня 2014 р. № 409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування"
Постанова від 28 лютого 2015 р. № 106 "Про удосконалення порядку надання житлових субсидій"

Накази Міністерств та відомств України

Наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 р. №4 "Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання"
Наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 31.10.2006 р. №359  "Про затвердження Методики розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, та визначення плати за їх опалення"


фильмы бесплатно Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите сюда это стоит того