ДОРОГІ НАШІ СПОЖИВАЧІ !

   ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" вдячне вам за те, що в умовах цинічної повномасштабної війни росії проти України Ви продовжуєте проводити оплату послуг з теплопостачання. Низький Вам уклін! Дякуємо Вам за підтримку підприємства в надскладних умовах і в найгірший час для нашої країни. Адже завдяки вашим коштам підприємство має змогу розрахуватися за енергоносії, щоб і в подальшому забезпечувати безперебійне надання послуг з теплопостачання у ваші оселі.

   В зв’язку зі складною ситуацією, підприємство не буде розносити квитанції з сумами нарахувань за лютий 2022 року поквартирно. Але на прохання споживача, рахунок буде надруковано та доставлено споживачу у зручний для нього час.

   Наразі підприємство, технічні підрозділи, абонентський відділ працюють у штатному режимі. Провести звірку розрахунків та отримати інформації щодо нарахувань та оплати Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:


   - безпосередньо  в абонентському відділ підприємства (з 8.00 до 17.00 крім суботи та неділі),

   - за телефонами: 050-325-44-06; (05361)78-004 (з 8.00 до 17.00 крім суботи та неділі),

   - звернувшись на електронну адресу ltegvp@ukr.net

   - також, суми нарахувань відображено в додатку Приват24.


   Оплату можна здійснити як в касі підприємства (працює щодня з 8.00 до 15.30 з перервою на обід з 12.00 до 13.00, крім суботи та неділі), так і в банківських установах або через додаток Приват24.


   Будемо вдячні кожному, хто хоча б частково зможе сплатити за отримані послуги.


СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!!! 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!


Адміністрація ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО»

скачать dle 12.1