Інформація про двоставковий тариф

   Рішеннями Полтавської обласної ради від 28.07.2023 р. № 668 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Лубнитеплоенерго» та від 26.09.2023р. № 686 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 28.07.2023 року №668» встановлені двоставкові тарифи на послугу з постачання теплової енергії.

   При застосуванні двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії вартість такої послуги складається з умовно-змінної та умовно-постійної частин. 

   До умовно-змінної частини двоставкового тарифу на теплову енергію включені планові прямі витрати на придбання природного газу і електроенергії для виробництва теплової енергії та її транспортування.

   До умовно-постійної частини двоставкового тарифу на теплову енергію включені всі інші витрати на теплової енергії, крім витрат на придбання природного газу та електроенергії, які включені  до умовно-змінної частини.

Двоставковий тариф на послугу з постачання теплової енергії складається з:

    - умовно-змінної частини тарифу, яка компенсує умовно-змінну частину витрат, понесених на виробництво і транспортування теплової енергії, і визначається з розрахунку на 1 Гкал теплової енергії, використаної для постачання теплової енергії;   
   - місячної абонентської плати, яка компенсує умовно-постійну частину витрат на иробництво, транспортування та постачання теплової енергії, і обчислюється з урахуванням теплового навантаження об’єкта тепло споживання на 1 Гкал/год.

Впровадження двоставкового тарифу, відмінністю якого від одно- ставкового полягає в тому, що умовно-змінна частина сплачується в опалювальний період, а умовно-постійна  визначається як абонентська плата за 1 Гкал/год. теплового навантаження приєднаних об’єктів теплопостачання і сплачується щомісячно впродовж року

скачать dle 12.1