ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНУ РОЗМІРУ НАРАХУВАНЬ ЗА ПОСЛУГИ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ДЛЯ КАТЕГОРІЇ СПОЖИВАЧІВ – «ІНШІ СПОЖИВАЧІ»

    У відповідності до пункту 59 Правил надання послуги з постачання теплової енергії затверджених ПКМУ від 21.08.2019 № 830, підставою для зміни розміру нарахувань за послугу з постачання теплової енергії є умова, коли ціна природного газу придбаного виконавцем у відповідному місяці опалювального періоду, є відмінною від ціни природного газу, врахованої у структурі тарифу на послугу з постачання теплової енергії, встановленого уповноваженими органами для відповідної категорії споживачів.

     За договором постачання природного газу укладеного між ТОВ ГК «Нафтогаз Трейдинг» та ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго», ціна на природний газ за жовтень 2023 року становить - 16802,50 грн. (без ПДВ) за тис.куб.м. Ціна природного газу в структурі тарифу на послугу з постачання теплової енергії - 13658,33 грн. (без ПДВ) за тис.куб.м.

     Перерахунок вартості послуги з постачання теплової енергії проводиться із застосуванням коефіцієнту перерахунку (К), що визначається за формулою:

К = Вп/Вт, де

Вп – перерахована планова вартість послуги у зв'язку із зміною ціни природного газу - 4450,67 грн/Гкал;

Вт – планова вартість послуги відповідно до встановленого тарифу - 4023,06 грн/Гкал;

К – 1,106 за жовтень 2023 року. Сума перерахунку (різниця в нарахуваннях) для споживача (С) визначається за формулою: 

С = (К – 1) * П, де

П – плата за послугу з постачання теплової енергії, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами.

скачать dle 12.1