Повідомлення щодо зміни умови індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії споживачам (крім населення, бюджетних установ)

    На веб-сайті ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» http://lubnyteplo.com.ua розміщено текст індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії, що є публічним договором приєднання.

    Постановою Кабінету Міністрів України № 1209 від 10.11.2021 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. №830 “Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії” із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2021 р. № 1022 .

    Враховуючи викладене, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» вносить зміни у індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії:

    пункт 40 доповнити підпунктом 14 такого змісту:

    “14) на зміну розміру нарахувань за послугу з постачання теплової енергії у зв’язку із щомісячною зміною для виконавця ціни природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії та надання послуги з постачання теплової енергії.”;

    пункт 43 доповнити підпунктом 14 такого змісту: 

    “14) змінити розмір нарахувань за послугу з постачання теплової енергії у зв’язку із щомісячною зміною ціни природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії та надання послуги з постачання теплової енергії відповідній категорії споживачів, згідно з  вимогами Правил надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830.”ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»

скачать dle 12.1