Інформація про проект до інвестиційної програми ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» на 2024-2025 роки

    Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України № 191 від 19.08.2020 «Про затвердження порядківрозроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації», обласним комунальнимвиробничим підприємством теплового господарства "Лубнитеплоенерго" розроблено проект інвестиційної програми на 2024-2025 роки.

    Пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14-ти календарних днів з дня розміщення проекту інвестиційної програми на сайтіза адресою: Полтавська область,м.Лубни, вул.Захисників України,17, з 8:00до17:00 з перервою на обід з 12:00 до 13:00(крімсуботи та неділі), або за електронною адресою:lubtep@ukr.net.

ОГОЛОШЕННЯ

     З 26.04.2024 року підприємство ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» відновлює надання послуги з постачання гарячої води для споживачів, про що додатково повідомлено на інформаційних дошках житлових будинків.ОГОЛОШЕННЯ

   У зв’язку з проведенням технічних робіт на котельнях підприємства з 16.04.2024р. буде припинено послуги з постачання гарячої води. Про дату відновлення буде повідомлено додатково.

Адміністрація ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» надасть послуги або виконає роботи спеціалізованою технікою:

екскаватор  - вартість від 982,39 грн за 1 годину роботи; 


самоскид з краново – маніпуляторною установкою - вартість 1 години роботи від 941,63 грн;
РЕКОМЕНДАЦІЇ* управителям, ОСББ, ЖБК, обслуговуючим організаціям щодо вжиття заходів із спорожнення внутрішньобудинкових систем опалення, гарячого водопостачання з урахуванням температури зовнішнього повітря та часу відсутності енергопостачання


1. Заздалегідь налагодіть контакт із уповноваженим місцевим органом, який відповідає за прийняття рішення у надзвичайній/аварійній ситуації

Зверніться до органу місцевого самоврядування (виконкому міської, селищної, сільської ради) щодо контактних даних відповідальної особи  уповноваженого місцевого органу (штаб, робоча група), який відповідає за прийняття рішення у надзвичайній/аварійній ситуації.

Спільно визначте надійний спосіб зв’язку для отримання інформації щодо надзвичайної/аварійної ситуації на об’єктах тепло- і водопостачання.

Визначте альтернативний спосіб зв’язку у разі втрати основного способу....

Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 Далі