ОГОЛОШЕННЯ

   У зв’язку з проведенням технічних робіт на котельнях підприємства з 16.04.2024р. буде припинено послуги з постачання гарячої води. Про дату відновлення буде повідомлено додатково.

Адміністрація ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» надасть послуги або виконає роботи спеціалізованою технікою:

екскаватор  - вартість від 982,39 грн за 1 годину роботи; 


самоскид з краново – маніпуляторною установкою - вартість 1 години роботи від 941,63 грн;
РЕКОМЕНДАЦІЇ* управителям, ОСББ, ЖБК, обслуговуючим організаціям щодо вжиття заходів із спорожнення внутрішньобудинкових систем опалення, гарячого водопостачання з урахуванням температури зовнішнього повітря та часу відсутності енергопостачання


1. Заздалегідь налагодіть контакт із уповноваженим місцевим органом, який відповідає за прийняття рішення у надзвичайній/аварійній ситуації

Зверніться до органу місцевого самоврядування (виконкому міської, селищної, сільської ради) щодо контактних даних відповідальної особи  уповноваженого місцевого органу (штаб, робоча група), який відповідає за прийняття рішення у надзвичайній/аварійній ситуації.

Спільно визначте надійний спосіб зв’язку для отримання інформації щодо надзвичайної/аварійної ситуації на об’єктах тепло- і водопостачання.

Визначте альтернативний спосіб зв’язку у разі втрати основного способу....Інформація про проект інвестиційної програми ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» на 2023-2024 роки

    Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України № 191 від 19.08.2020 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації», обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства "Лубнитеплоенерго" розроблено проект інвестиційної програми на 2023-2024 роки.

   Пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14-ти календарних днів з дня розміщення проекту інвестиційної програми на сайті за адресою: Полтавська область,м. Лубни, вул. Захисників України,17, з 8:00 до 17:00 з перервою на обід з 12:00 до 13:00 (крім суботи та неділі), або за електронною адресою:lubtep@ukr.net.
Про необхідність оплати спожитих комунальних послуг

Шановні споживачі !

        ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» протягом багатьох років надає послуги по постачанню теплової енергії та постачання гарячої води мешканцям міста. 01.04.2023 року закінчився опалювальний період 2022-2023 років, який проходив у складних умовах. Нестабільне енергопостачання дуже ускладнило роботу підприємства, особливо при різкому зниженні температури зовнішнього повітря. В умовах воєнного стану, адміністрація підприємства при сприянні Обласної Ради, Обласної Військової Адміністрації та Міської Ради винайшла можливість забезпечити енергоживлення котелень підприємства  для надання життєво-важливих послуг в опалювальний період. 

        Разом з тим мешканці міста заборгували за надані послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води 42 303,2 тис.грн. 

        Для забезпечення стабільної роботи котелень, надання послуг з постачання гарячої води, підготовки теплового господарства до наступного опалювального періоду, просимо сплатити заборгованість, що забезпечить оплату за використаний природний газ та дасть можливість підприємству надавати послуги по гарячому водопостачанню в міжопалювальний період.ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»

Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 Далі