Повідомлення щодо припинення централізованого гарячого водопостачання


        10 квітня  закінчився опалювальний період 2017-2018 р.р. Колектив підприємства доклав значних зусиль для створення комфортних умов в оселях мешканців міста, для забезпечення нормативної температури в школах, дитячих дошкільних закладах, лікарняних установах та офісах. 
        В цьому опалювальному періоді зима поступово, набираючи сили, ніби випробувала на міцність теплові мережі та перевіряла якість підготовки технологічного обладнання до роботи в осінньо-зимовий період. Середня температура в лютому побила рекорди за останні п’ять років, а в березні температура зовнішнього повітря була найнижча за останні двадцять років. За таких умов збільшились обсяги використання природного газу. 
        Відповідно до умов договору на постачання природного газу підприємство повинно сплачувати 100 % поточної оплати протягом місяця поставки газу. Єдиним джерелом надходження коштів для розрахунку за газ є оплата споживачами за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води. 
        Станом на 01 квітня 2018 року заборгованість населення становить 20918,0 тис.грн. Крім того з державного бюджету не відшкодовано кошти за надані населенню пільги і субсидії в сумі 22923,5 тис.грн. 
       Відповідно до «Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» підприємство має право придбавати природний газ, якщо рівень розрахунків становить не нижче 90 %. У зв’язку із значною заборгованістю споживачів за спожиту теплову енергію у підприємства не має можливості виконати умови договору на постачання природного газу. Заборгованість споживачів також стримує виконання планових робіт по проведенню ремонтів та підготовку теплового господарства до наступного опалювального періоду.
        З метою забезпечення стабільної роботи підприємство звертається до споживачів, які мають заборгованість за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання, в найкоротший термін розрахуватись з ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго». За інформацією, щодо нарахування та оплати послуг звертатись за телефонами: (05361) 72-451; (050) 325-44-06скачать dle 12.1