Інформація щодо заборгованості за спожиті комунальні послуги

   ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» просить споживачів вчасно оплачувати послуги з постачання теплової енергії  та послуги з постачання гарячої води та не допускати накопичення боргів.
    Згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги» та відповідно до «Правил надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 830 від 21.08.2019 року», споживачі зобов’язані щомісяця розраховуватись за спожиті послуги, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором відповідно до встановлених тарифів.
  Тільки при забезпеченні своєчасної оплати ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» може гарантувати стабільне надання послуг, тож розраховуємо на сумлінність споживачів і дякуємо кожному, хто вчасно та в повному обсязі сплачує рахунки! 
   Для отримання додаткової інформації щодо нарахування плати за послуги чи отримання роз’яснень про застосування підприємством норм і положень діючих законодавчих чи нормативних актів, просимо звертатись особисто чи за телефоном (05361) 78008, (05361) 78004
Завжди раді спілкуванню та плідній співпраці зі споживачами!
Заборгованість зазначена, враховуючи сплату по 31.12.2021 року включно.

Адміністрація ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»
скачать dle 12.1