Про необхідність оплати спожитих комунальних послуг

   Підприємство звертається з проханням та наголошує на необхідності своєчасності сплати за житлово-комунальні послуги. Не зважаючи на воєнний стан в країні,підприємство має сплачувати рахунки за спожиті енергоносії, а саме за природний  газ, водопостачання та електропостачання. Підприємство закуповує матеріали та запасні частини, паливо, для проведення ремонтних робіт та підтримки обладнання у належному стані.

Висловлюємо свою вдячність тим споживачам, хто проводить своєчасну оплату за послуги теплопостачання. Сплата за теплопостачання  в сьогоднішніх умовах є великою допомогою та підтримкою нашого підприємства.

     Оплату заборгованості можна  проводити за допомогою онлайн банкінгу Privat24, каси банку, Укрпошти та каси підприємства.

     Повідомляємо що, Кабінетом Міністрів України схвалено виплату компенсації комунальних витрат для українців, які безкоштовно прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб (ВПО), відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою від 19 березня 2022 року № 333. Компенсацію на оплату житлово-комунальних послуг надають фізичним особам - громадянам України віком від 18 років, які є власниками житлових будинків (квартир), і безоплатно розміщували в цих приміщеннях ВПО. 

    Надаємо алгоритм дій для осіб, які надали безоплатно житло вимушеним переселенцям:

  1. Внести інформацію про наявне житло, доступне для ВПО, до web-ресурсу «Прихисток» https://prykhystok.gov.ua/ !
  1. Не пізніше наступного дня за днем розміщення переселенців, подати заяву до ЦНАПу м.Лубни або до адміністратора відповідного старостату!
  1. В день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості також подати інформацію до ЦНАПу /старостату.
  1. Щомісяця (до 5-го числа) подавати заяву, щодо кількості днів та кількості людей, які проживали.
  1. Щомісяця (до 20-го числа), у разу відсутності заборгованості за житлово-комунальні послуги, власник отримує компенсацію.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою

м.Лубни, проспект Володимирський, 23

Телефони     (+38 05361) 70-170

(+38 05361) 74-218



З повагою адміністрація!

Слава Україні!

скачать dle 12.1