День охорони праці   Відповідно до указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

   Враховуючи повномасштабну збройну агресію російської федерації проти України, яка почалася 24 лютого 2022 року, всі зусилля країни спрямовані на захист Батьківщини. В цей складний час бізнес та працівники – друга лінія оборони, фундамент економічної стабільності та безцінна допомога Збройним силам України.

   Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних ризиків, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. Україна несе великі втрати в цій війні, які стають ще більшими внаслідок загибелі працівників на робочих місцях.

   Так, при виконанні трудових обов’язків через активні бойові дії постраждали 94 працівники, 50 з яких загинули, з них на підприємствах житлово-комунального господарства – 5 осіб, в тому числі 3 із смертельним наслідком.

   З огляду на зазначене, на підприємстві проведено щорічне спеціальне навчання з охорони праці працівників, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки. По завершенню навчання проведено перевірку знань з питань охорони праці, на якій були присутні інспектори Управління Держпраці в Полтавській області, які спілкуючись з працівниками підприємства звернули увагу на особливості виконання своїх професійних обов’язків, дотримання вимог охорони праці в умовах воєнного стану.

скачать dle 12.1