Щодо ситуації, яка склалася з енергопостачанням котелень

      Свої поразки на полі бою росія намагається компенсувати ударами по енергетичній інфраструктурі України, лишаючи без світла, води і тепла мільйони громадян. Напередодні зими російська федерація вирішила занурити Україну в темряву і змусити українців мерзнути. У зв'язку з цим окупанти б'ють по об'єктах енергетичної інфраструктури. Так, починаючи з жовтня росіяни пошкодили  40% енергетичних об'єктів. Знаючи підступність ворога, який діє терористичними методами, на цьому атаки не завершаться.

    Ситуація що склалася на території Лубенської територіальної громади в зв’язку з графіковим постачанням електроенергії та аварійними відключеннями дуже складна. Планові та аварійні відключення електропостачання проводяться з метою збалансування енергосистеми. Все це призводить не лише до побутових незручностей, а й напряму впливає на роботу котелень підприємства.

     З моменту застосування графіків погодинних відключень електроенергії, підприємство вживає заходи, щодо стабілізації теплопостачання, а саме: 

      -   закуплено необхідні матеріали та проведено роботи по підключенню котелень, що увійшли до цих графіків, до додаткових ліній електроживлення. 
      -   закуплено альтернативні джерела живлення котелень;
      -   продовжуються перемовини з постачальниками з метою 100% забезпечення котелень альтернативним електроживленням.

       Житловим будинкам, які отримують послугу з постачання теплової енергії від котелень, що працювали в режимі екстрених і планових відключень, було  проведено перерахунок розміру нарахувань за листопад 2022 року з урахуванням годин електропостачання котелень. Із 720 годин планової подачі теплової енергії було відпрацьовано 460 годин. Відповідний перерахунок буде проведено і за грудень. Зменшення сум нарахувань буде відображено в рахунках на оплату послуг, які споживачі отримають в грудні 2022 року та січні 2023 року.

        Сподіваємося на розуміння ситуації що склалась на даний час та тимчасове відхилення температури повітря в окремих приміщеннях з об’єктивних причин в період обмеження постачання електричної енергії на котельні підприємства.скачать dle 12.1