Про необхідність оплати спожитих комунальних послуг

Шановні споживачі !

        ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» протягом багатьох років надає послуги по постачанню теплової енергії та постачання гарячої води мешканцям міста. 01.04.2023 року закінчився опалювальний період 2022-2023 років, який проходив у складних умовах. Нестабільне енергопостачання дуже ускладнило роботу підприємства, особливо при різкому зниженні температури зовнішнього повітря. В умовах воєнного стану, адміністрація підприємства при сприянні Обласної Ради, Обласної Військової Адміністрації та Міської Ради винайшла можливість забезпечити енергоживлення котелень підприємства  для надання життєво-важливих послуг в опалювальний період. 

        Разом з тим мешканці міста заборгували за надані послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води 42 303,2 тис.грн. 

        Для забезпечення стабільної роботи котелень, надання послуг з постачання гарячої води, підготовки теплового господарства до наступного опалювального періоду, просимо сплатити заборгованість, що забезпечить оплату за використаний природний газ та дасть можливість підприємству надавати послуги по гарячому водопостачанню в міжопалювальний період.ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»

скачать dle 12.1