Шановні мешканці!

Згідно із частиною 3 статті 3 Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” № 2119-УІІІ від 22.06.2017 року ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» доводить до Вашого відома інформацію про намір встановлення вузла комерційного обліку послуги з постачання теплової енергії в житловий будинок за адресою: м. Лубни, вул. Героїв Чорнобиля, 12.


Орієнтовна вартість встановлення вузла комерційного обліку послуги з постачання теплової енергії становить 44988,66 грн. Витрати на оснащення будівлі вузлом комерційного обліку послуги з постачання теплової енергії відшкодовуються споживачами, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення у такій будівлі, шляхом сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку послуги з постачання теплової енергії. Орієнтований розмір внеску на приміщення становить 80,35грн. за квартал. Сплата внесків розстрочується на два роки. Фактична вартість буде визначена після виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення робіт по встановленню вузла комерційного обліку.


Співвласники будинку протягом двох місяців мають право повідомити ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" (за своїм вибором) про:

- згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих підприємством умовах;

- намір погодити з підприємством відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку;

- намір самостійно обладнати будівлю вузлом комерційного обліку в установленому законодавством порядку.


Згідно ст. 3 ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» у разі якщо протягом двох місяців з дня отримання повідомлення співвласники будинку не повідомили ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" про прийняте рішення, оснащення будівлі вузлом комерційного обліку послуги з постачання теплової енергії здійснює підприємство.


За детальною інформацією Ви можете звертатись за телефоном: (095)089-59-11.

Адміністрація ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»

скачать dle 12.1