Про намір здати в оренду нерухоме майно

Оголошення


    Обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Лубнитеплоенерго» оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна: будівлі складу ( площею 129,4 м2) за адресою: м. Лубни, провулок А.Безроди, 3

    Цільове призначення: розміщення майстерні, що здійснює технічне обслуговування та ремонт автомобілів.

    Стартова орендна плата: 3 034,50 грн. на місяць , в тому числі ПДВ 20%.

   Умови конкурсу: термін оренди 2 роки 11 місяців; своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати з урахуванням індексу інфляції (щомісячно, до 10 числа місяця, наступного за звітним); використання за цільовим призначенням; виконання поточного та капітального ремонтів за рахунок орендаря; забезпечення орендарем безпечних умов праці, пожежної безпеки та дотримання екологічних норм експлуатації; страхування орендованого майна протягом одного місяця з дати укладення договору оренди, на користь балансоутримувача на суму не меншу ніж його вартість, визначена незалежною оцінкою; компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс.

    Перелік документів для подачі претендентами:  

    заяву про участь у конкурсі; 

    пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати; інформацію про засоби зв'язку з ним, а також:

   для юридичної особи документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство; 

   для фізичної особи копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію витягу з Єдиного державного реєстру фізичних осіб підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку. 

    Перелічені документи подаються у запечатаному конверті з написом «На конкурс», із зазначенням назви, адреси об’єкта оренди, з відбитком печатки претендента.

    Пропозиції з розміру орендної плати подаються в окремому запечатаному конверті з написом «Пропозиції» в день проведення конкурсу.

    Місце прийняття пропозицій від учасників: м. Лубни, вул. Чкалова, 17. 

    Кінцевий строк прийняття документів: 14.00 година  06 вересня 2019 р.

    Дата та час проведення конкурсу: 10 вересня 2019 р. о 11.00 годині.

    Місце проведення конкурсу: м. Полтава, вул. Володимира Козака, 1а, приміщення управління ЖКГ Департаменту будівництва містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА.  

    За додатковою інформацією звертатися за тел. (05361) 7-19-48.


Адміністрація підприємства.

скачать dle 12.1