Індивідуальний договір про надання послуги з постачання гарячої води для споживачів ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго"

Опубліковано 01-10-2021, 17:58

Інформація для споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»

Щодо укладення індивідуальних договорів про надання послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води

Порядок та особливості укладання договорів про надання послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води визначено Законом України від 09.11.2017 № 2189 «Про житлово-комунальні послуги».

У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги /п.13 Правил надання послуги з постачання теплової енергії затверджених ПКМУ від 21 серпня 2019 р. № 830 (в редакції ПКМУ від 8 вересня 2021 р. № 1022) .

На веб-сайті ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» розміщено тексти індивідуальних договорів про надання послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води.


фильмы бесплатно Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите сюда это стоит того