На підприємстві підготовка до опалювального періоду в активній фазі!

   Проведено заміну мереж гарячого водопостачання по вул. Першотравневій та мереж опалення по вул. Лисенка. Проводяться роботи по гідравлічним випробуванням теплових мереж, ремонту запірної арматури в камерах та на котельнях підприємства, ремонт котлів та насосного обладнання.

   Проводиться обслуговування вузлів комерційного обліку послуги з постачання теплової енергії в житлових будинках, що знаходяться на обслуговуванні ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго». Проводиться періодична повірка теплових лічильників, та контрольно-вимірювальних приладів. 

   Після проведення ремонтних робіт по заміні теплових мереж підприємство відновлює благоустрій на теплових мережах з асфальтуванням пошкоджених ділянок.Підготовка до опалювального періоду 2022-2023 рр

    Згідно до Розпоряджень міських голів Лубенської та Пирятинської міських рад, прийнято рішення про припинення опалювального сезону  2021 – 2022 років з 15 квітня 2022 року.
    З метою своєчасної та якісної підготовки Підприємство відразу розпочало роботи з підготовки до наступного опалювального сезону. Наразі працівники виконують підготовчі роботи для проведення гідравлічних випробувань теплових мереж, а саме встановлюють заглушки на мережах та проводять ремонт запірної арматури. По вул.  Олександрівська, вул. Тракторна, вул. Прикордонників та вул. Садова на теплових камерах, де люки були пошкоджені, а в деяких місцях взагалі відсутні, були  встановлені нові.